generální sponzor

ČEZ

sponzor

Město Praha
Městská část Praha 1
Unicredit Bank
Česká plynárenská
Smart Comp. a.s.
Ernst & Young
Euro Oil
Severočeské doly a.s.

mediální partner

Hospodářské noviny
Ekonom
Ihned.cz
Šachový týdeník
Untitled Document

aukce šach. literatury

Navara vs. Movsesjan – ČEZ CHESS TROPHY 2011

Aukce šachové literatury

18. června 2011 - 13:00 až 15:00 - Michnův palác v Praze na Kampě
(vstup Všehrdovou ulicí)

Staré skvosty a rarity šachové literatury, stejně jako klasické turnajovky a osvědčené učebnice, můžete vydražit v aukci šachové literatury, která proběhne v sobotu 18. června 2011 od 13:00 v Michnově paláci v Praze na Kampě (vstup Všehrdovou ulicí) v rámci šachového festivalu ČEZ CHESS TROPHY 2011.

„V internetové aukční síni eBay.com jsem vydražil již mnoho krásných a zajímavých šachových knih, včetně několika velmi starých titulů. Třeba knihu o prvním mezinárodním šachovém turnaji, který se konal v roce 1851 v Londýně. Věřím, že podobnou příležitost mi přinese i tato aukce na živo, kterou povede zkušený vyvolávač, vydavatel a sběratel Břetislav Modr,“ říká ředitel festivalu Pavel Matocha.

Tuto mimořádnou příležitost můžete využít i naopak k výhodnému prodeji vašich starých šachových knih, se kterými se již chcete rozloučit. Knihy budou přijímány do prodeje od 9 do 10 hodin a ihned vystaveny, aby se kupující mohli seznámit s jednotlivými tituly. O přijetí konkrétních knih do prodeje rozhoduje organizátor. Po přijetí do prodeje nemůže již prodávající knihy do skončení dražby z prodeje stáhnout. Prodávající obdrží 85 % z ceny vydražených knih ihned po skončení dražby, kdy budou také vráceny neprodané knihy.


Pražská šachová společnost, o.s. | design by pb