generální partner

České dráhy, a.s.

partner

JLV
Lama energy a.s.
EA Hotels
Czech Tourism
Sporten
Výzkumný ústav železniční, a.s.
Franck Provost
Phoenix Praha a.s.

mediální partner

E15
EURO
Šachový týdeník
Chessbase.com

pořadatel

Pražská šachová společnost
Untitled Document


přihlášky

Šachový vlak 2015

Přihlášení do Šachového vlaku 2015

Přihlásit se může každý šachista, pro vstup do turnaje nejsou žádné omezující podmínky. Každý z účastníků může zároveň přihlásit i svého nehrajícího partnera či partnerku, nebo kamarády. Počet účastníků je omezen kapacitou Šachového vlaku. O přijetí do turnaje rozhoduje organizátor na základě pořadí došlých přihlášek.

Přihlásit se můžete přes níže uvedený formulář, e-mailem (prazska.sachova@gmail.com) nebo písemně běžnou poštou (Pražská šachová společnost, Bajkalská 8, Praha 10, 100 00). Do 3 dnů obdržíte informace, zda jste do turnaje přijati a pokyny k uhrazení poplatků.

Teprve po zaplacení účastnického poplatku ve výši 4.490 Kč (respektive 2.990 pro nehrající doprovod) je Vaše přihláška závazná a organizátorem přijatá.

Zároveň si můžete přes organizátora objednat za výhodné ceny ubytování v hotelech v Drážďanech, Vratislavi, Bratislavě, Vídni a případně i v Praze (kategorie 3*, 4* či 5* hotelů). Organizátorem rezervovaná kapacita v hotelech je omezená, proto doporučujeme rezervaci neodkládat. Pro informace o možnostech ubytování klikněte zde.

Untitled Document
Registrační formulář
účastník turnaje:


* povinný údaj

doprovod:počet osob


Při výběru dvoulůžkového pokoje zvolte variantu:
Pražská šachová společnost, o.s. | design by pb