Pořádané akce

EY šachový turnaj manažerů

EY šachový turnaj manažerů

(září 2016, Florentinum, Praha)
Šachový turnaj manažerů v bleskovém šachu uspořádala Pražská šachová společnost pro společnost EY (dříve Ernst & Young). Ze šestnácti účastníků se do finálové skupiny probojovali manažer společnosti ČEZ Jiří Pačovský, šéf společnosti INGEM Jan Michálek, bývalý ředitel Fakultní nemocnice Hradec Králové Roman Prymula a primář rentgenologie z pražské Fakultní nemocnice na Karlově náměstí. Vítězem se stal předseda České vakcionologické společnosti Roman Prymula.
Turnaji, který se konal 20. září v sídle společnosti EY v pražském Florentinu, přihlížel i vicegurvernér ČNB Mojmír Hampl.

Navara vs. Rapport - ČEZ CHESS TROPHY 2016

Navara vs. Rapport - ČEZ CHESS TROPHY 2016

Zápas nejlepšího juniora na světě Richarda Rapporta s nejlepším českým šachistou Davidem Navarou bude hlavním bodem letošního ročníku ČEZ CHESS TROPHY 2016, který se bude konat v Praze od 3. do 8. června.
Velmistři budou hrát zápas na 4 vážné partie klasickým tempem (započítávané na ELO) a v komentátorském sále budou živě komentovány zkušenými velmistry. Festival bude doplněn dalším bohatým programem (partie naslepo, živé šachy, simultánky, přednášky, výstava a premiéra filmu o Šachovém vlaku).
Chcete-li si v pátek 3. června zahrát v simultánce s nejlepším juniorem na světě, velmistrem Richardem Rapportem (místo stojí 1.990 Kč), přihlašte se mailem (prazska.sachova@gmail.com).
Chcete-li si v neděli 5. června zahrát v simultánce naslepo s velmistrem Timurem Garejevem, který se v prosinci pokusí překonat světový rekord v této disciplíně (místo stojí 2.990 Kč), přihlašte se mailem (prazska.sachova@gmail.com).


Pražská šachová společnost, o.s. | design by pb